Druga część muzycznej trylogii od Solarstone – Solarstone – ..—

Dokładnie rok temu, światło dzienne ujrzało wydawnictwo o tajemniczym tytule „.—-”, na którym znalazły się znakomite single „A State Of Mind”, „I Found You” oraz „Choosing His Angels”. Teraz przyszedł czas na kolejny element trance’owej układanki, przygotowanej przez jednego z najwybitniejszych twórców tej odmiany elektronicznych brzmień. Przed Wami „..—”, czyli po prostu „2”.

Artysta ukrywający się pod pseudonimem Solarstone to nie tylko genialny muzyk, producent i kompozytor, ale przede wszystkim wizjoner. Jedna z tych postaci, bez których trance nigdy nie osiągnąłby dzisiejszego poziomu popularności. Twórca kultowych klasyków „Like A Waterfall”, „The Calling”, „Seven Cities”, „Solarcoaster” czy „Late Summer Fields”, wspaniałych remiksów oraz wielokrotnie wyróżnianych studyjnych albumów. Brytyjczyk Richard Mowatt jest również właścicielem labela Pure Trance Recordings i jednym z niewielu współczesnych przedstawicieli sceny klubowej, tak wiernych swoim muzycznym korzeniom.

Wydawnictwo pt. „..—” to druga część nowego materiału Solarstone, trylogii z przesłaniem zakodowanym w alfabecie Morse’a. Ponownie znajdziemy tu zestaw ośmiu klimatycznych i wciągających utworów, wśród których m.in. znany już singiel „Thank You”, kolejna odsłona „Shield” oraz nowe produkcje z udziałem Jonathana Mendelsohna i Meredith Call.

Hipnotyzujące dźwięki, piękne melodie i ta niezwykła atmosfera. Nie ma tu miejsca na żadne kompromisy. Jak trance to tylko w najczystszej postaci!

Tracklista:

  1. Midsummer Nights
  2. Shards
  3. Thank You
  4. I Want You Here (with Thea Riley)
  5. Shield Pt. II
  6. This Is Where It Starts (with Jonathan Mendelsohn)
  7. Motif
  8. Without You (with Meredith Call)

PREMIERA: 11.05.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.