Vixen oprowadza po „Miejskim zoo”

okladka singla, projekt - Kamil Bartosz

okladka singla, projekt – Kamil Bartosz

 

Dziś (15.05) Vixen zaprasza na wycieczkę, której postanawia przewodzić. W ramach ostatniego wtorku z akcją specjalną przed premierą „To nie Vixt4pe’u” na MaxFloRecTV trafił utwór „Miejskie zoo”. Singiel jest bezpośrednią zapowiedzią albumu, którego premiera odbędzie się w najbliższy piątek, 18.05. To już ostatnie dni, aby na www.MaxFloSklep.pl zamówić płytę w przedsprzedaży z wyjątkowymi bonusami

Od tygrysów biznesu w swoich „rumakach” po pełzającego po ziemi grzechotnika – o takich mieszkańcach metropolii podczas spaceru po niej opowiada fanom Vixen w premierowym „Miejskim zoo”. Utwór właśnie trafił na kanał MaxFloRecTV. Autor wciela się w rolę społecznego badacza i przygląda się bliżej zachowaniom ludzi żyjących w dużych miastach.

– (Vixen), stosując mnóstwo gier słownych wykorzystujących nazwy zwierząt, na poły socjologizuje i mówi o swoich pragnieniach i obawach – tak z kolei na łamach „Gazety Magnetofonowej” o numerze napisał Marcin Flint. Za produkcję muzyczną „Miejskiego zoo” odpowiada duet JRS & Vixen. Warstwę brzmieniową dodatkowo na gitarach uświetnili: Artur Kasza, Grrracz oraz Vixen.

Dzisiejsza nowość Vixena to ostatnia przed premierą krążka propozycja z „To nie Vixt4pe’u”. Pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-To-nie-VIXT4PE-PREORDER/896 jeszcze tylko do piątku można składać zamówienia na płytę wraz z pakietem bonusów. Wśród nich są m.in. niższa cena, autograf artysty, wlepy i gadżety MaxFlo.

„Miejskie zoo” to ostatni singiel podczas trwającej cały pre-order akcji specjalnej związanej z najnowszym krążkiem Vixena. Przez 5. kolejnych wtorków na www.tonievixt4pe.pl  publikowane są zagadki. Poprawne ich rozwiązanie jest przepustką do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest spotkanie z Vixenem i JRS-em w pokoju zagadek w warszawskim Funescape. Dziś na stronie pojawiła się ostatnia łamigłówka. Jej zwycięzcę poznamy w dniu premieryTo nie Vixt4pe’u”, czyli 18.05.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)