Vixen zakłada „Zer00wki” i wraca do czasów dzieciństwa

okladka singla, projekt - Kamil Bartosz

okladka singla, projekt – Kamil Bartosz

 

Pomimo długiego weekendu majowego na MaxFloRecTV w miniony wtorek (1.05) trafiła kolejna nowość Vixena. Singiel pt. „Zer00wki” to już 3. utwór, który pojawił się w ramach akcji specjalnej trwającej w czasie pre-orderu „To nie Vixt4pe’u”. Płyta w przedsprzedaży dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl  

Cotygodniowym zwyczajem na MaxFloRecTV ujawniona została kolejna pozycja z tracklisty „To nie Vixt4pe’u”. We wtorek światło dzienne ujrzały „Zer00wki”. Utwór jest już w sumie 7. singlem zwiastującym nadchodzący album Vixena. Gościnnie w chórkach udzieliła się w nim znana m.in. z „Termosu” Sonia Maselik. Bit do numeru wyprodukował JRS.

Krążek „To nie Vixt4pe” nakładem MaxFloRec ukaże się już 18.05. Do tego
czasu pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-To-nie-VIXT4PE-PREORDER/896 trwa przedsprzedaż płyty w wyjątkowymi bonusami. Oprócz tego nadal można wziąć udział w akcji specjalnej związanej z pre-orderem albumu. W ramach niej co tydzień jedna osoba wygrywa wyjście do escape roomu Funescape w Warszawie wspólnie z Vixenem i głównym producentem płyty JRS-em. Już we wtorek, 8.05, na www.tonievixt4pe.pl  z samego rana pojawi się nowa zagadka umożliwiająca przedpremierowy dostęp do kolejnego singla Vixena oraz udział w konkursie.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)