Charlie Puth udostępnia nowy utwór „The Way I Am”!

Premiera albumu 🎼 „Voicenotes” 🎼 już za tydzień!

„The Way I Am” to kolejny utwór zapowiadający drugi w karierze album Charliego Putha „Voicenotes”, który ukaże się już 11/05/2018.

To optymistyczny, wakacyjny kawałek z charakterystycznym gitarowym riffem, w którym Charlie śpiewa o akceptacji siebie i radzeniu sobie ze sławą.

Posłuchaj „The Way I Am”

Na tym nie koniec niespodzianek od Putha. Artysta zaskoczył swoich fanów i udostępnił jazzową wersję swojego aktualnego singla „Done For Me”, który nie tylko został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 40 milionów razy, ale również znajduje się obecnie na 18 miejscu najczęściej granych utworów w europejskich rozgłośniach radiowych.

Wcześniej z płyty „Voicenotes” poznaliśmy piosenki: „Attention”, która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, „How Long”, nastrojową „If You Leave Me Now”, nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men oraz wspomnianą już „Done For Me” z udziałem Kehlani.

Płyta „Voicenotes” jest następczynią platynowej „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.