„I Like That” – nowy klip i utwór od Janelle Monáe

Premiera albumu „Dirty Computer” już 27 kwietnia!

Posłuchaj

Na kilka dni przed premierą swojej trzeciej płyty, zatytułowanej „Dirty Computer”, Janelle Monáe opublikowała jeszcze jeden promujący ją teledysk. W sieci można obejrzeć piękny filmik do zmysłowej ballady R&B „I Like That”.

W klipie widzimy sześciokrotnie nominowaną do Grammy artystkę zarówno w fantazyjnych, imponujących strojach, jak i kąpiącą się i rapującą w wannie, wokół której chodzą flamingi. Wysmakowany filmik można obejrzeć poniżej.

Piosenka „I Like That” pochodzi z nowej płyty Janelle Monáe- amerykańskiej piosenkarki, kompozytorki, aktorki, producentki i aktywistki społecznej, zatytułowanej „Dirty Computer” (premiera 27 kwietnia 2018 roku). Albumowi będzie towarzyszyć również film. Muzyka oraz obraz stanowią integralną całość projektu pod tytułem „Dirty Computer”. Wcześniej poznaliśmy z niej piosenki „Make Me Feel”, „Django Jane” oraz „PYNK”:

Poprzednia płyta Janelle Monáe to „The Electric Lady” z 2013 roku. Artystka opowiedziała na niej między innymi o wspaniałych kobietach z amerykańskiej historii jak piosenkarka Dorothy Dandridge i astronautka Sally Ride. Gościem na płycie byli Prince, Erykah Badu, znakomita kontrabasistka jazzowa Esperanza Spalding, Solange Knowles (młodsza siostra Beyoncé), pochodzący z Kalifornii Miguel. W produkcję zaangażowana była wielka gwiazda hip-hopu, Sean „Puff Daddy” Combs oraz Big Boi z Outkast.

Janelle Monáe mogliśmy podziwiać w filmach „Moonlight” i „Ukryte działania”. Pierwszy zdobył Oscara, drugi był nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Niedawno Janelle potwierdziła udział w serialu science fiction na podstawie „Electric Dreams” Philipa K. Dicka. Ostatnio pracowała na planie filmu Roberta Zemeckisa „The Women of Marwen”.

Zamów