Majowe wydanie Metal Hammera już w sprzedaży!

Najnowsza edycja miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiła do kiosków w całej Polsce. Gwiazdą wydania jest tym razem zespół Dimmu Borgir, który powraca w maju z nowym znakomitym albumem „Eonian”. Sporo miejsca poświęciliśmy również takim zespołom jak Overkill, Behemoth, At The Gates, Primordial, Crematory, Godsmack, Yes, Anthrax czy Illusion. Znajdziecie tu także bardzo obszerną relację z tegorocznej edycji festiwalu Metalmania. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Za nami Metalmania i przyznam, że dawno tak dobrze się nie bawiłem. Moim zdaniem tegoroczny festiwal w niczym nie przypominał tych sprzed kilkunastu i więcej lat, przede wszystkim dlatego, że zmieniła się publiczność. Owszem łączy ją jedno – wszyscy słuchają mocnej muzyki, ale nie ma już podziałów, które tak wyraźnie można było dostrzec lata temu. Dziś fani black i death metalu śmiało przybijają „piątki” z sympatykami heavy czy gotyku, a w kuluarach i na zewnątrz Spodka (pogoda dopisała) można zobaczyć przede wszystkim świetnie bawiących się wspólnie ludzi.”
Jak zawsze nie zabrakło stałych rubryk – recenzji płytowych, koncertowych i książkowych, Na Zachód Od Metalu i Die Young.
Uwaga, do części nakładu dodaliśmy też płytę CD z najnowszymi nagraniami takich zespołów jak Dimmu Borgir, Ihsahn, Anthrax czy Overkill!
Metal Hammer 5/2018
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Dimmu Borgir 8
Overkill 12
Behemoth 14
Angelus Apatrida 16
At The Gates 18
Primordial 20
Crematory 22
Melvins 24
Pornografia 26
Godsmack 28
Kobra & The Lotus 30
Yes 32
Na Zachód Od Metalu 34
Axel Rudi Pell 43
Wiegedood 44
Anthrax 46
Illusion 48
Deszcz     50
Trivium 52
Stillborn 54
Voidhanger 56
Album Miesiąca 58
Sunnata 59
Recenzje 60
Manilla Road 68
Live 70
Book Zapłać 73
Die Young 74
Metal Hammer – strony oficjalne:
Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop: