Premiera teldysku Rosalie. 'Holding Back’!

19 stycznia wydała debiutancki album „Flashback”. Świetne przyjęcie zaowocowało wygraną w plebiscycie Sanki 2018, polskiego odpowiednika „BBC Sound Of…”. Kilka tygodni później została nominowana do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”. Dziś Rosalie. prezentuje teledysk do utworu Holding Back wyprodukowanego przez Chloe Martini!

Flashback to album na wskroś przesiąknięty stylistyką r&b, czerpiącą z hip-hopu i współczesnej elektroniki. Przy pracy nad nim, Rosalie. skorzystała z pomocy wielu producentów, m.in. Hatti Vatti, Suwala, Bitaminy czy właśnie Chloe Martini. Jestem bardzo dumna z utworu Holding Back, bo to właśnie w nim udało się przemycić największą dawkę oldschoolowego r&b, które tak mocno mnie inspiruje – podkreśla sama artystka.  

Klip do utworu Holding Back to również nawiązanie do stylistyki lat 90 i klimatu teledysków namiętnie oglądanych na MTV. Duża w tym zasługa stylizacji, za które odpowiedzialna była Ewelina Gralak, jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego street fashion (ostatnio wyróżniona w rankingu Vogue World 100!!)

 

 

Rosalie. ma za sobą pierwszą część trasy koncertowej, podczas której odwiedziła 10 miast (m.in. wyprzedając warszawskim koncert w klubie Jasna 1). W kwietniu artystka wystąpi m.in. w Białymstoku i Sopocie, a także uświetni gale rozdania nagród Sanki2018 (7 kwietnia, Grizzly Gin Bar, Warszawa).

 

Szczegóły: www.facebook.com/rosalieofficial