Natalia Szroeder w nowej odsłonie, zobacz teledysk do utworu ‘Parasole’

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe – Warner Music Poland

 

Na oficjalnym kanale youtube Natalii Szroeder premierę miał teledysk do utworu ‘Parasole’. Video, zrealizowane przez AG Studio.

Jak mówi artystka ‘Parasole’ to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca, a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu. To dla mnie naprawdę ważna piosenka i wiem, ze zawsze będzie miała swoje wyjątkowe miejsce w mojej pamięci. Bardzo bym chciała, by Słuchacze uwierzyli w nią tak mocno, jak ja w nią wierzę, by poczuli ją tak mocno, jak ja ją czuję. Pełna ekscytacji, z drżącymi rękoma, oddaje Wam w ręce ‘Parasole’, utwór, który zwiastuje moją drugą, zupełnie inną i na pewno dojrzalszą płytę.

Debiutancki album Natalii Szroeder ‘NATinterpretacje’ uzyskał status złotej płyty, a wszystkie single go promujące zdobyły szczyty list przebojów.