Premiera: Debiutancki album projektu Galactic Marvl

W dobie wielu podobnych, powtarzających się wydawnictw, istnieją jeszcze artyści potrafiący zaskoczyć pomysłowością i ciekawym brzmieniem. Duet Galactic Marvl postawił na koncept album, w którym przygody głównego bohatera poznajemy z każdym kolejnym utworem. Całość obrazują rysunkowe teledyski, składające się w jedną spójną opowieść.

Tajemniczy obiekt zbliża się w kierunku Ziemi. Nikt nie wie co to jest, jakie ma zamiary i czego można się po nim spodziewać. Do akcji wkracza dwóch tajnych agentów, ale to co spotkają na swojej drodze całkowicie zmieni ich dotychczasowe życie. Tak rozpoczyna się historia projektu, prezentującego zabawne perypetie przybysza z innej planety. Za muzyczną stronę Galactic Marvl, odpowiadają Maksim Vangeli i Eric Francis Olson. Pierwszy jest utytułowanym DJ’em i producentem z Mołdawii, drugi zaś multiinstrumentalistą i wokalistą pochodzenia amerykańskiego.

 

Ich debiutancki album pt. „Hello My Friends”, składa się z 15 zróżnicowanych gatunkowo kompozycji, wśród których znane single „Save Me”, „Blue Lips”, „Down Low” i „Don’t You Worry”. Mieszanka różnych stylów i nowatorskiego brzmienia, czyni go jednym z najbardziej zaskakujących wydawnictw z muzyką elektroniczną. Wśród gości Connor Foley, Caroline Vreeland, Alex Winston, Kacie Marie oraz utalentowany Gramatik.

 

Ten unikalny materiał zabierze słuchaczy do innego wymiaru, w podróż po wspaniałych dźwiękach.

Tracklista:

 1. Hello My Friends (Intro)
 2. Save Me (feat. Connor Foley)
 3. Blue Lips (feat. Caroline Vreeland)
 4. Down Low (with Alex Winston)
 5. Don’t You Worry
 6. I Remember
 7. I Feel Good (feat. Connor Foley)
 8. Do It To Me
 9. Galactic Marvl
 10. Possessed (feat. Kacie Marie)
 11. All I Think About
 12. Voyager Twins (with Gramatik)
 13. Over And Over (Interlude)
 14. Helena Drive
 15. Hello My Friends (Vocal Mix)