premiera nowego albumu Laury Pausini „Fatti sentire”!

„Fatti sentire” to 14 premierowych kompozycji pochodzącej z Rawenny artystki. Całość jest mieszanką popu z elementami soulu i R&B oraz muzyki latynoskiej. Laura Pausini jest jedną z największych gwiazd w historii włoskiej piosenki. Artystka jest również pierwszą włoską piosenkarką, która otrzymała nagrodę Grammy (trzykrotnie Latin Grammy i raz Grammy za najlepszy album z latynoskim popem).

Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór  „Non è detto”, który we Włoszech w zaledwie 16 minut wspiął się na szczyt listy iTunes. Piosenkę, podkreślającą znaczenie komunikacji między ludźmi napisali Laura Pausini, Niccolò Agliardi, Gianluigi Fazio oraz Edwyn Roberts.

Album „Fatti sentire” jest następcą zbioru utworów świątecznych pod tytułem „Laura Xmas” (hiszp. „Laura Navidad”) z 2016 roku, który zdobył szczyty notowań we Włoszech i pokrył się tam podwójną platyną. Przez ponad 25 lat kariery Laura Pausini miała okazję współpracować z wieloma fantastycznymi artystami, wśród których są: Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Michael Bublé, Ray Charles, Phil Collins, Brian Adams, Celine Dion, Shakira, Mariah Carey, Michael Jackson, Eros Ramazzotti, Charles Aznavour, Josh Groban. Artystka śpiewa po włosku, hiszpańsku i angielsku. Jej płyty rozeszły się na całym świecie w ponad 20 mln egzemplarzy.

Tracklista:
1. Non è detto
2. Nuevo
3. La Soluzione
4. E.ST.A.T.E.
5. Frasi A Metà
6.Le Due Finestre
7. Fantastico (Fai Quello Che Sei)
8. No River Is Wilder
9. L’ultima Cosa Che Di Devo
10. Un Progetto Di Vita In Comune
11. Il Caso E’ Chiuso
12. Zona d’ombra
13. Francesca (Piccola Aliena)
14. Il Coraggio Di Andare