Premiera nowego kawałka Echosmith!

Czy utwór przebije popularnością hit „Cool Kids”?

Pochodzące z Los Angeles alt-popowe trio Echosmith prezentuje nową piosenkę, zatytułowaną „Over My Head„. Zespół powrócił jesienią 2017 roku znakomitą EP-ką „Inside A Dream„, która ukazała się kilka lat po debiutanckim albumie „Talking Dreams„. Z tej płyty pochodzi potrójnie platynowy w USA hit „Cool Kids” oraz platynowy singel „Bright„.
EP-ka „Inside A Dream” spotkała się ze znakomitymi recenzjami w takich mediach jak „Billboard”, Vulture, MTV, Substream Magazine, a zespół chwalono na łamach ELLE, Rolling Stone’a, Teen Vogue czy NYLON. Recenzentom przypadło do gustu połączenie wybijających się i wpadających w ucho melodii z brzmieniem nawiązującym do nowej fali.

Od powstania w 2009 roku, mające polskie korzenie rodzeństwo Sierota: Sydney (wokal/klawisze), Noah (wokal/gitara basowa) i Graham(perkusja), zagrało wyprzedane koncerty w USA i Europie dla tysięcy fanów. Echosmith pojawili się również w niezwykle popularnych amerykańskich programach telewizyjnych, takich jak The Ellen Degeneres Show, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, The Today Show, Late Night with Seth Meyers, The Late Late Show with James Corden, Conan.

Piosenek Echosmith posłuchano w streamingu ponad 400 mln razy. Utwory zespołu wykorzystano również w kilkunastu spotach reklamowych.