Znamy okładkę i tracklistę krążka Bob One’a i Bas Tajpana

Projekt - Kamil Bartosz

Projekt – Kamil Bartosz

 

Za nieco ponad tydzień – w piątek, 23.03, premierę będzie miał mixtape „Po swojemu” Bob One’a x Bas Tajpana. Na MaxFloRecTV trafiła dziś (13.03) jego kolejna odsłona –  utwór „Na siebie liczę”. Równolegle artyści ujawnili też listę wszystkich numerów z nadchodzącego wydawnictwa oraz jego okładkę

Na mixtape’iePo swojemu” znajdzie się 10 premierowych utworów, za których produkcję odpowiada Bob One. Wśród nich pojawią się dotychczasowe single: „Jakby już nie miało być jutra”, „Po swojemu”, „Wyżej” i „Na papierze”. Na trackliście nie zabraknie również dzisiejszej nowości pt. „Na siebie liczę”.

W najbliższy piątek, 16.03, w serwisie TIDAL wystartuje ekskluzywny pre-stream mixtape’u „Po swojemu”. Oficjalna premiera wydawnictwa odbędzie się 23.03. Krążek dostępny będzie wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych i w sklepach z e-muzyką, a także na www.MaxFloSklep.pl. Jego wydawcą będzie MaxFloRec.

Pełna tracklistaPo swojemu”:

1. Na papierze

2. Po swojemu

3. Jakby już nie miało być jutra

4. Na siebie liczę

5. Wiesz jak jest

6. Nie śpij

7. Odbij

8. Zabierz

9. Wyżej

10. Naprawdę 

Bob One x Bas Tajpan zdradzają, że to nie koniec niespodzianek związanych z ich wspólnym projektem. Już na dniach ukazać ma się wideoklip z udziałem wyjątkowego gościa. Aby nie przegapić tej premiery, najlepiej śledźcie nasz serwis i www.MaxFlo.pl.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)