16 marca ruszy w Warszawie specjalna LINIA NOCNA!

W dniu premiery debiutanckiej płyty duetu Linia Nocna „Znikam na chwilę” w stolicy zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa. Na tę niecodzienną przejażdżkę zabytkowym Ikarusem zapraszają członkowie zespołu: Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Kursujemy od 19 do 22. Trasa obejmuje centrum Warszawy.

Startujemy z dwóch kultowych miejsc, dzięki czemu każdy uczestnik przejażdżki będzie mógł zaplanować odpowiednio swoją trasę w Linii Nocnej:

19:00 – Plac Bankowy (parking przy pomniku Juliusza Słowackiego)
19.30
Powiśle (parking pod mostem przy PKP Powiśle)
20:00
– Plac Bankowy
20.30
Powiśle
21:00
– Plac Bankowy
21.30
Powiśle
22:00
– Plac Bankowy

Będziecie mogli nie tylko przemierzyć ulubione przez członków zespołu miejsca w Warszawie, ale posłuchać ich muzyki w akustycznej formie, przybić z nimi piątkę, strzelić selfie, kupić debiutancki album czy najzwyczajniej świetnie bawić się podczas kursowania LINII NOCNEJ.

Nie zabraknie także gości specjalnych, którzy wzięli udział w nagraniu płyty, realizacji klipów oraz dziennikarzy.

Po zakończeniu ostatniego kursu, czyli ok.22:30 zapraszamy na afterparty. Po szczegóły i więcej informacji zapraszamy na profil FB eventu: https://www.facebook.com/events/1895431490769238/

Nie może Was zabraknąć tego dnia! Wsiądźcie z nami do tej wyjątkowej Linii Nocnej i dajcie się namówić na muzyczny kurs po mieście!