Odtwórca roli Clay’a z 13 Reasons Why założył zespół!

Już teraz zobacz teledysk do utworu „Pictures Of Girls”

Wallows to nowy zespół na amerykańskiej scenie muzycznej, w skład którego wchodzą znany z serialu „13 Reasons Why”  Dylan Minnette, aktor i muzyk Braeden Lemasters („Sześć stóp pod ziemią”, „Doktor House”) oraz Cole Preston.

Młodzi Amerykanie zaprezentowali właśnie klip do utworu „Pictures Of Girls” zapowiadający nadchodzącą EPkę „Spring”. Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnem Congletonem (m.in. Kimbra, Erykah Badu, Swans, The Roots, Sigur Ros).

Do zapowiadającej EP-kę piosenki „Pictures Of Girls” nakręcono teledysk. Za jego reżyserię odpowiada Shelly, a z efektem można się zapoznać poniżej:

Zdjęcia odbyły się w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. W założeniu filmik ma oddawać osobowości chłopaków z przedmieścia, jakimi w rzeczywistości są Braeden, Cole i Dylan.

Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenkami grupy, które na zyskały największą popularność, były „Bleeding Man”, „Pleaser” i „Uncomfortable”.