Reaktywacja wywiadów muzycznych z polskimi Artystami muzycznymi!

22 lutego po ponad rocznej przerwie wraca cykl wywiadów ,,Rozmówka z…”, w którym prowadzący, Tomasz Ochota, rozmawia z Artystami na tematy tylko i wyłącznie związane z twórczością muzyczną.

Dotychczas opublikowanych zostało 27 odcinków z między innymi Wojtkiem Łuszczykiewiczem z zespołu Video, Moniką Lewczuk, Ralphem Kamińskim, Bovską czy Kubą Sienkiewiczem z zespołu Elektryczne Gitary. Ostatni odcinek miał premierę 14 listopada 2016 roku. Dlaczego na kolejny czekaliśmy tak długo?

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Popadamy w zwątpienia, niebezpieczne i niekorzystne współprace, zaczynamy zajmować się czymś innym. Tak było i tym razem. Coraz trudniej było mi pogodzić pracę, prowadzenie list przebojów, wywiady, różne akcje, bycie managerem z załatwianiem, przeprowadzaniem, montowaniem i publikowaniem wywiadów,  dlatego postanowiłem zawiesić projekt. Ostatnimi czasy mocno zatęskniłem za kontaktem z Artystami muzycznymi oraz ich często innym, dziwnym (w dobrym słowa znaczeniu) światem. Postanowiłem zorganizować profesjonalnych ludzi, którzy pomogliby mi nakręcić czołówkę, zrobiłem reserach najciekawszych wydarzeń muzycznych i oto jest! Pierwszy i na pewno nie ostatni odcinek ,,Rozmówka z…” na moim osobistym kanale! – mówi Tomasz Ochota

Do pierwszego odcinka Tomasz zaprosił zespół Paprodziada, czyli wokalistę zespołu Łąki Łan znanych z takich utworów jak ,,Pola Ar”, ,,Jammin’” czy ,,Łan Pała”. Wywiad został przeprowadzony tuż przed koncertem w rzeszowskim klubie Lukr.

Do tej pory mamy już nakręconych 7 nowych odcinków, które systematycznie będą publikowane co czwartek na moim kanale na YouTubie. Już dzisiaj mogę zdradzić, że będzie to mieszanka wybuchowa pod względem doboru Artystów! 

Tomasz Ochota na Facebooku : https://www.facebook.com/tomaszochotarozmowka/

Tomasz Ochota na Instagramie : https://www.instagram.com/tomaszochota/

Tomasz Ochota na Snapchacie : https://www.snapchat.com/add/tomaszochota

Tomasz Ochota na YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC2xH0mhZaYc3Wn8c2hxzHpg?view_as=subscriber