B.R.O. wystąpi przed DJ Premierem!

BRO
Wiemy kto rozgrzeje publiczność przed występem DJ Premiera 15 września w warszawskiej Proximie! Przed legendą hip-hopu zaprezentuje się nadzieja polskiego rapu – B.R.O.!

B.R.O (rocznik 1992) to warszawski raper i producent, jeden z najlepszych przedstawicieli nowego pokolenia na polskiej scenie. Debiutował legalnie albumem 'High School’ w styczniu 2013 roku, krążek ten uzyskał status 'złotej plyty’. W kwietniu 2015 roku ukazał się drugi legal 'Next Level2′, ktory spotkał sie z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Album promują klipy:

'Karma’

'Perpetuum Mobile’

'Infinitvm’

'Carpe Diem’

'Winda’

Na swoim koncie ma rownież trzy nielegale i wspólny mixtape z dj’em Tuniziano 'Zabójcza B.R.Oń’. Współpracował z czołowymi artystami na polskiej scenie M.in. Donatanem, Tede czy Chadą.  Koncertowo zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, ma na swoim koncie ponad 200 solowych koncertów. Obecnie zaczął prace nad nowym materiałem.

Przypomnijmy, że 15 września DJ Premier wystąpi w Proximie z live bandem!

Na początku 2015 roku DJ Premier, legenda sceny hip-hopowej i połowa składu Gang Starr, ogłosił, że stworzył nowy, pięcioosobowy zespół. Informacja wzbudziła spore zamieszanie zarówno w mediach, jak i wśród fanów, a w HeadQcourterz studio rozpoczęły się intensywne prace nad nowym brzmieniem. „Kiedy tworzymy zespół kluczowe dla jego trwania, tak jak w każdym związku, są odpowiednie wibracje, dzięki którym wspólnie tworzymy magię” – wyjaśnia Premier. „Dokładnie tak było ze mną i Guru, tak też dzieje się za każdym razem gdy podejmuję z kimś współpracę”.
Po okresie intensywnych prób Brady Watt (bas), Lenny „The Ox” Reece (perkusja), Takuya Kuroda (klawisze, trąbka) i Corey King (puzon, klawisze) wyruszyli do Japonii na pierwszą wspólną trasę z Preemo, grając dwa razy dziennie, przez cztery dni bez przerwy. Na set składają się różne kompozycje – od mniej znanych produkcji DJ Premiera (podkłady dla Ill Bill, Skyzoo & Torae) przez rzadko już wykonywane starsze kawałki (numery Jeru The Damaja, Lord Finesse) po klasyczne utwory (m.in. Curtisa Mayfielda). Podstawą show są jednak piosenki Gang Starr. Jak sam mówi DJ Premier trasa ma być swego rodzaju hołdem dla Guru. W związku z tym w setliście znaleźć można bardzo wiele zarówno tych mniej znanych utworów, jak i hitów Gang Starr!

Teraz tą samą energię, chemię i historyczną podróż przez karierę DJ Premiera będzie można odbyć w Polsce!


Zapraszamy!