Mery Spolsky zagra w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza 20 marca do klubu Stary Klasztor na koncert MERY SPOLSKY promujący najnowszą płytę.

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas FMT 2016 w Szczecinie, ubiegłorocznych Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku Mery supportowała IMANY podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. W drodze jest też trzeci singiel pt. „Liczydło”, którego premiera odbędzie się pod koniec lutego br. – wtedy też MERY rozpocznie serię koncertów w największych polskich miastach.

Single:

„Miło Było Pana Poznać”

https://www.youtube.com/watch?v=6FQ5wgSq1-s

„Alarm”

https://www.youtube.com/watch?v=8BycZUFnXvU

20.03.18 godz.20.30 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

MERY SPOLSKY

bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.