Pokahontaz x Kaliber 44: zapowiedź historycznego klipu

Projekt - Kamil Bartosz

Projekt – Kamil Bartosz

 

8.02 w czwartek o 16:04 na MaxFloRecTV odbyła się premiera długo wyczekiwanego teledysku do numeru „404”. Wczoraj wieczorem w sieci pojawiła się zapowiedź wideoklipu z udziałem Pokahontaz i Kalibra 44. To pierwsza w historii kooperacja tych dwóch składów

Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by te dwie legendarne ekipy z Górnego Śląska spotkały się w jednym utworze. Udało się to dopiero przy okazji 4. krążka Pokahontaz. Utwór „404” to już 7. singiel promujący album „REset”. Towarzyszyć mu będzie niezwykły teledysk, za którego produkcją stoi Przedmarańcza. Zobacz zapowiedź wideo!

REset” nakładem MaxFloRec ukazał się na rynku 1.12 ub. r. Pod koniec stycznia wystartowała natomiast trasa koncertowa Pokahontaz pod nazwą „REset Tour”. W najbliższą sobotę, 10.02, chłopaki zagrają w CK Wiatrak w Zabrzu: https://www.facebook.com/events/1189649944501393/. Na koncercie nie zabraknie najpopularniejszych bangerów z poprzednich albumów Pokahontaz oraz oczywiście materiału z ostatniej płyty.

Premiera teledysku z udziałem śląskich legend hip-hopu już jutro o godz. 16:04 na kanale MaxFloRecTV. Aby nie przegapić tej premiery, najlepiej zaglądać do nas codziennie, a także subskrybować kanał, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)