To był jej rok! Natalia Nykiel wystąpi w Poznaniu

2017 rok zdecydowanie należał do niej! Kolejne sukcesy, rekordowe odtworzenia teledysków, a to wszystko zwieńczone wyjątkową w swoim charakterze trasą koncertową. Natalia Nykiel 12 stycznia 2018 wystąpi w MTP2 w Poznaniu na ostatnim koncercie z ekskluzywnej trasy promującej jej najnowszy album „Discordia”.

Kariera Natalii Nykiel to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każdy ruch wokalistki jest dopracowany do samego końca. Niezależnie czy jest to występ telewizyjny, czy koncert w klubie wszystko to koncepcja przygotowana na światowym poziomie. Efekty? Debiutancka płyta Natalii Nykiel – „Lupus Electro” pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli.

Teledyski Natalii oceniane są jako jedne z najciekawszych na polskiej scenie muzycznej. Klip zrealizowany do utworu „Bądź duży” w serwisie YouTube ma już prawie 50 mln odtworzeń. Najnowszy album promują „Spokój” i „Total błękit”. Wszystkie teledyski Natalii można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/user/NataliaNykielVEVO/videos

Wydany 20 października album „Discordia” został świetnie przyjęty przez krytyków. Artystka balansuje tu na granicach dwóch światów – alternatywny i komercyjnego popu. Występ w Poznaniu 12 stycznia 2018 roku będzie ostatnim koncertem w ramach trasy „Total Tour”, na którą złożyło się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich to koncepcyjne widowisko, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odgrywa przemyślana oprawa.

Bilety  na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl