ALAN WALKER na żywo z NOAH CYRUS w koncertowej wersji przeboju ‘All Falls Down’!

ALAN WALKER & NOAH CYRUS WYKONUJĄ NA ŻYWO “ALL FALLS DOWN” W YOUTUBE SPACE NEW YORK

REMIXY “ALL FALLS DOWN” M. IN. AUTROSTWA STEVE’A AOKI JUŻ DOSTEPNE!

Brytyjsko-norweski wykonawca, DJ i producent Alan Walker oraz wokalistka Noah Cyrus i Juliander opublikowali właśnie koncertowe wykonanie najnowszego singla Alana “All Falls Down” z YouTube Space New York. Pierwszy wspólny występ całej trójki miał miejsce w ubiegłą sobotę z okazji przekroczenia przez Walkera 10 milionów subskrybentów na YouTube a także sukcesu wspomnianego utworu, liczącego już ponad 40 milionów odtworzeń w tym serwisie. YouTube Space to supernowoczesne przestrzenie dla twórców video ulokowane w kilkunastu miejscach na świecie.

Bardzo czekałem na ten występ i wreszcie mógł dojść do skutku! Zarówo Noah, jak i Juliander to wspaniali artyści i mam nadzieję, że wykonanie to przypadnie do gustu wszystkim Walkerom na świecie. Cieszę się także, że mogliśmy wystąpić w tak niesamowitym miejscu jak Youtube Space New York!” mówi Alan. Warto dodać, że ze serwisem YouTube łączy go długa historia: jego kanał jest nie tylko najczęściej oglądany w historii serwisu, klip ‘Faded’ to 8. klip z największą ilością ‘lajkow’ a łącznie utwory Walkera w serwisie odtworzono już prawie półtora miliarda razy. Artysta udostępnia też za darmo swoją muzykę gamerom, kótrych zachęca do używania jej w swoich klipach.

Najnowszy utwór Alana Walkera “All Falls Down” wydany został 27 października i współprodukowany jest przez Digital Farm Animals. Na początku września w serwisach cyfrowych pojawiły się remixy utworu, m.in. autorstwa Steve’a Aoki.

 

Website | Facebook | Twitter | Soundcloud | Instagram | YouTube

Źródło: Sonymusic.pl