Jess Glynne nareszcie debiutuje. Premiere I Cry When I Laugh 21 sierpnia

I Cry When I Laugh - Jess Glynne_S-2

21 sierpnia ukaże się debiutancki album znanej z nagranych z grupą Clean Bandit hitów „Rather Be” i „Real Love” Jess Glynne. Wydawnictwo nosi tytuł „I Cry When I Laugh”. Jego tematem głównym jest miłosne rozczarowanie.
Płytę zapowiadały do tej porty piosenki „Right Here” i „Hold My Hand”. Drugi z wspomnianych  singli spędził trzy tygodnie na pierwszym miejscu brytyjskiej listy.

 

Na debiucie płytowym Jess Glynne znajdzie się 14 piosenek. Będą wśród nich opublikowane do tej pory „Real Love”, „Right Here” i „Hold My Hand”, a także nagrana z udziałem Emeli Sande piosenka „Saddest Vanilla”. Albumem artystka dokonuje podsumowania minionych dwóch lat życia, które były dla niej niezwykle ciężkie, naznaczone między innymi rozpadem związku. Stąd i tytuł płyty. Mający jednakże nie dołować, lecz dawać nadzieję. „Właśnie takiej płyty chciałam” – zapewnia Jess Glynne. W napisaniu „Hold My Hand” wspomogła ją „duchowa i muzyczna siostra”, jak określa ją artystka, czyli Janeé „Jin Jin” Bennett.

„Potrzebowałam tej płyty, aby opowiedzieć moją historię. Historię dziewczyny, która generalnie jest szczęśliwa, sprawia kłopoty, ma złamane serce, ale znajduje sposób, żeby przezwyciężyć problemy i widzi dla siebie nadzieję” – opisuje materiał Jess.

 

Tracklista „I Cry When I Laugh”:

 1. Gave Me Something
 2. Hold My Hand
 3. Ain’t Got Far To Go
 4. Take Me Home
 5. Don’t Be So Hard On Yourself
 6. No Rights No Wrongs
 7. You Can Find Me
 8. My Love (Acoustic)
 9. Rather Be
 10. Saddest Vanilla (feat. Emeli Sande)
 11. Why Me
 12. Real Love
 13. Not Letting Go