Koncertowa Jesień z Kultem!

kult_2015

Agencja Go Ahead zaprasza na Koncertową Jesień! W jej ramach, jak co roku, w Poznaniu zobaczyć będzie można Kult! Muzycy wystąpią 10 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Grupa Kazika Staszewskiego to zespół, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Powstały w 1982 roku w Warszawie Kult to ikona polskiej sceny muzycznej. „Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie” to jedynie kilka utworów, które zna każdy, nie tylko największy fan. Ostatni krążek, „Prosto” z 2013 roku, uzyskał status Platynowej Płyty.

 

Kult wciąż intensywnie koncertuje, a jego występy przyciągają publiczność w całym kraju. Na mapie „okołopaździernikowej trasy” zespołu, jak co roku, nie mogło zabraknąć Poznania!

 

Wejściówki na koncert w Hali nr 2 dostępne są już we wszystkich punktach sprzedaży. Kupić je można na stronach www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 

Zapraszamy!