Borowicz z Kminkiem podąża śladami Bonda i Harry’ego Pottera!

Tym razem bohater programu „Jestem Borowicz” zabiera widzów w podróż do malowniczej Doliny Glencoe. Adam Borowicz nie tylko odwiedza restaurację i próbuje lokalnych potraw, ale również prezentuje swoje umiejętności kulinarne. I to bez użycia nowoczesnego sprzętu kuchennego! Muzyki do odcinka 3 użyczył zespół Kminek. 

Dolina Glencoe to jedna z pereł Szkocji. Miejsce – położone w regionie Highland – chętnie odwiedzane przez turystów oraz filmowców. To tam nakręcono sceny kultowego filmu „Nieśmiertelny”, zapierające dech w piersiach krajobrazy „Doliny łez” można podziwiać także w „Skyfall” (czyli jednym z filmów serii o agencie 007) oraz „Harry Potter i Więzień Azbakanu”.

– Na planie zdjęciowym dopisywało nam szczęście. Pogoda w Szkocji ostatnio nas nie rozpieszczała, ciągle lało, ale akurat w dniu kręcenia odcinka wyszło słońce – uśmiecha się Adam Borowicz. – Po raz pierwszy w programie gotuję i to w nietypowy sposób. Będzie typowo szkocka zupa warzona nad ogniskiem, stek przyrządzany na kamieniu oraz deser dla dzieci. Myślę, że będzie smacznie – dodaje.

W poprzednim odcinku nie brakowało dobrej muzyki i tak będzie również w trzeciej części vloga. Tym razem za ścieżkę dźwiękową posłużą utwory zespołu Kminek. Ich utwór „Do chleba kminek” znany jest słuchaczom radiowej „Trójki”, znalazł się w gronie propozycji do „Listy Przebojów Programu 3”.

Zobacz odc.3: https://youtu.be/kQqdZ1_GLjQ