MŁODY M x TRIKU – MUCH MORE MUSIC – ALBUM I KLIP

„Much More Music” to siedem premierowych utworów stworzonych przez warszawski duet Młody M x Triku. Cechą charakterystyczną tego projektu jest wpuszczenie dużej dawki melodii w stricte hip-hopowe wersy. Z okazji premiery albumu raperzy udostępniają kolejny klip.

Teledysk (https://www.youtube.com/watch?v=QcSu5TCLo80&feature=youtu.be) do nowego singla promującego wydawnictwo – „Kroki w tył” – stworzył Rafał Felak, za muzykę odpowiada młody, utalentowany producent – Newlight$.

Album „Much More Music” to mieszanka osiedlowej nawijki i sporej dawki najgłębszych emocji, opakowana w stylowe, czasem hiciarskie brzmienia. Charakterystyczna liryka Młodego M w połączeniu z doskonałym wyczuciem flow i melodii przez Trika wnosi nową jakość w twórczość obu muzyków i zabiera słuchacza w inny wymiar rapu.

Muzycznie projekt wsparli tacy producenci jak SecretRank, Juicy czy Chemist mający na koncie współpracę m.in. z Childish Gambino czy Tory Lanez. Co ciekawe, muzycy nie zdecydowali się na żadne gościnne zwrotki, tłumacząc to osobistym charakterem albumu.

Krążek dostępny jest już w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/MlodyMTrikuMuchMoreMusic/