Zmiana miejsca koncertu Benjamina Clementine’a – 16.11 w Poznaniu! Recital przeniesiony do Centrum Kultury Zamek!

Zmiana miejsca koncertu Benjamina Clementine’a w Poznaniu! Recital przeniesiony do  Sali Wielkiej w Centrum Kultury Zamek!
Informujemy, że poznański koncert Benjamina Clementine’a zostaje przeniesiony z Hali nr. 2 MTP do Sali Wielkiej w CK Zamek.  Zjawiskowy artysta w stolicy Wielkopolski wystąpi 16 listopada. Zdobywca Mercury Awards promował będzie nowy album „I Tell A Fly”, który zbiera znakomite recenzje. Zagra też klasyki z fenomenalnego debiutu „At Least For Now”.
Bilety zakupione na koncert na MTP zachowują ważność!
Drugi krążek Benjamina Clementine’a przez recenzentów porównywany jest z dziełami takich twórców jak David Bowie, Anohni czy Jacques Brel. Podczas koncertu Benjamin zaprezentuje też jednak materiał z bestsellerowego debiutu „At Least For Now” – w tym takie standardy jak „London”, „Condolence” czy „Nemesis”.  Pochodzący z Londynu artysta swoją debiutancką płytą „At Least For Now” zdobył jedno z najważniejszych muzycznych wyróżnień – prestiżową nagrodę Mercury Prize. Na swoim koncie ma też niedawną współpracę z Damonem Albarnem przy najnowszym albumie Gorillaz.  Benjamin Clementine to artysta kompletny – jeden z najoryginalniejszych twórców dekady, muzyk obdarzony wspaniałym głosem, talentem lirycznym i naturalną sceniczną charyzmą. Dorastając w bardzo surowym, chrześcijańskim środowisku, młody Anglik sam nauczył się gry na pianinie. Sceniczne szlify zdobywał występując dla najtrudniejszej publiczności na paryskich ulicach. Dziś grywa w największych salach koncertowych świata: od nowojorskiej Carnegie Hall po nową Elbphilharmonie w Hamburgu. Debiutancka płyta „At Least For Now” była spojrzeniem w  przeszłość artysty i doskonałym podsumowaniem jego drogi. Z kolei najnowsza – „I Tell A Fly” odważnie spogląda w przyszłość.  „Jestem wędrownikiem. W większości miejsc do których dotarłem zawsze byłem inny” – tak Benjamin wyjaśnia genezę powstania albumu.  Już pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo – „Phantom Of Aleppovile”, oscyluje wokół tematu migracji i odmienności.  „I Tell A Fly”  to wyjątkowa, pełna emocji, prawdziwie fascynująca płyta! Krążek już doczekał się porównań z ambitnym ostatnim albumem nieodżałowanego Davida Bowiego „Blackstar”. Nowy materiał, a także największe przeboje z debiutu: „London”, „I Won’t Complain”, „Nemesis” czy „Cornerstone” usłyszymy 16 listopada podczas koncertu w Sali Wielkiej CK Zamek w  Poznaniu.
Wejściówki zakupione na koncert w Hali MTP 2 zachowują ważność! Nowa pula biletów dostępna w kasach CK Zamek, a także na biletomat.pl, eventim.pl, ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt, Saturn.
„Cornerstone”
https://youtu.be/7Dc5BQ31iLw
„Condolence”
https://youtu.be/6DU6lDPs-AQ
„London”
https://youtu.be/6RJMhYtYKMQ
„Phantom Of Aleppoville”
https://youtu.be/3m5PuSmOZYo
16.XI  Benjamin Clementine – koncert, Sala Wielka CK Zamek, Poznań.
wydarzenie: https://www.facebook.com/events/216752288834908/