Skorup & JazBrothers życzą zdrowia, pieniążków

Na MaxFloRecTV trafił (5.10) nowy singiel zwiastujący kolejny album Skorupa (MC) & braci Jaz (producenci). Utwór pt. „Zdrowia pieniążków” to podróż przez 4 dziesięciolecia: lata 80. i 90. XX w. oraz dwie pierwsze dekady XXI w. Posłuchaj, jak zapisały się one w pamięci Skorupa!

Zdrowia pieniążków” to już 3. (po „Walecie pik” z Dominiką Majewską i „Wolnym ziomku” na feacie z Kubą Knapem oraz Biakiem) numer zapowiadający nowy album spod szyldu Skorup & JazBrothers. Nie brakuje w nim oczywiście „żywych” instrumentów. Tym razem w produkcji pojawia się trąbka, którą zarejestrował Jarosław Spałek. Za mix i mastering utworu odpowiada ceniony DJ Eprom.

Życzenia Skorupa możesz mieć również w wersji off-line! Singiel jako MP3 dostępny jest m.in. na https://maxflosklep.pl/pl/p/Skorup-JazBrothers-Zdrowia%2C-pieniazkow/859.

Kolejne odsłony następcy „Ludzi chmur” (tak zatytułowany jest ostatni album artystów) jeszcze w tym roku. Aby nie przegapić żadnych nowości, najlepiej śledźcie nasz serwis i subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT, klikając w link: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)