Borowicz wspiera młodych artystów!

Dzisiaj oficjalna premiera drugiego odcinka kulinarnego vloga „Jestem Borowicz”. Razem z Adamem Borowiczem odkrywamy kolejne niezwykłe miejsce w Glasgow – „St. Luke’s and Winged Ox”. Jest smacznie, ale również bardzo muzycznie. 

„St. Luke’s and Winged Ox” to zabytkowy kościół. Opuszczony, niszczejący budynek został przez obecnego właściciela zamieniony w tętniącą życiem restaurację oraz salę koncertową. Podczas wizyty ekipy filmowej programu „Jestem Borowicz” występował tam popularny szkocki zespół Gun (niegdyś supportował Rolling Stonesów podczas ich europejskiej trasy).  – Muzycy zaprosili Adama za kulisy, było naprawdę sympatycznie – mówi Tomasz Dziedzic, producent serii.

To nie jedyny muzyczny akcent drugiego odcinka. Jako ścieżkę dźwiękową wykorzystano instrumentalne wersje utworów śląskiej grupy Moonkite. – Moją pasją jest gotowanie, ale lubię też dobrą muzykę. Chciałbym poprzez mój program pomóc młodym, zdolnym wykonawcom. Myślę, że to fajna forma promocji – mówi Adam Borowicz.

Ale jak na program kulinarny przystało – w drugim odcinku nie zabraknie dobrej kuchni. Jakie potrawy tym razem przetestował vloger? By się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić jego oficjalny kanał na You Tube.

26 września Adam Borowicz po raz drugi będzie gościem „Pytania na śniadanie” w TVP2. – Tym razem nie będę za dużo mówił o jedzeniu, lecz po prostu przyrządzimy coś fajnego na żywo w telewizyjnym studiu – uśmiecha się Adam.

Bohater programu pochodzi z Orzegowa – dzielnicy Rudy Śląskiej. Od ośmiu lat mieszka i zarabia na życie w Szkocji. Jest budowlańcem, ale uwielbia gotować. Teraz postanowił podzielić się swoją pasją z widzami i – jak się okazało – pomysł okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zobacz drugi odcinek tutaj ->