Little Mix powracają z nową płytą studyjną – ‘Get Weird” – premiera 6 listopada!

90860

Ich najnowszy singiel, „Black Magic”, zdobywa szczyt list przebojów na całym świecie! Teledysk do tej piosenki na VEVO obejrzano już ponad 27 mln razy! Teraz najpopularniejszy na świecie girlsband zapowiada swój trzeci album – „Get Weird”. Będzie on połączeniem old-schoolowego brzmienia z super nowoczesną produkcją. Krążek trafi do sprzedaży 6 listopada.

 

Zamów album „Get Weird” w wersji cyfrowej w przedsprzedaży na iTunes!

 

Do pracy nad płytą zostali zaangażowani jedni z najlepszych twórców muzyki pop, tacy jak Ed Drewetta (Olly Murs, One Direction), Maegan Cottone (Britney Spears, Demi Lovato) oraz  brytyjskie  wokalistki: Jess Glynne i Jessie J. Utwory, które znalazły się na krążku czerpią z wszystkiego co najlepsze z historii światowych girlsbandów.

 

„Get Weird” według Little Mix to „celebracja wyjątkowości i wolności” – jest to szczególnie zauważalne w piosence „Weird People”, która opowiada o radzeniu sobie z „wewnętrznym dziwactwem”. Oprócz niej na płycie znajdą się takie utwory jak „Love Me Like You” czy „Secret Love Song”, a także „Lightning”, który dziewczyny opisują jako „siostra” ich wielkiego hitu z 2012 roku, „DNA”.  Ponadto w wersji CD deluxe pojawi się piosenka „I Won’t”, która jest szczególnie ważna dla zespołu – dzięki niej, dziewczyny udowadniają, że „tak długo jak mają siebie, nie potrzebują niczego więcej”.

 

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall to cztery dziewczyny, które w 2011 rozpoczęły swoją światową karierę jako zespół Little Mix. W bardzo krótkim czasie stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Wielkiej Brytanii, podbijając rozgłośnie radiowe z takimi hitami jak „DNA”, „Move” czy ich najbardziej znanym przebojem – „Wings”. W swoim dorobku mają dwie płyty („DNA” oraz „Salute”), które rozeszły się w ponad 7 milionowym nakładzie na całym świecie.

***

www.little-mix.com

www.twitter.com/LittleMix

www.facebook.com/LittleMixOfficial

Źródło: Sonymusic.pl