Kuba Knap zagra w Starej Piwnicy!

Klub muzyczny Stara Piwnica zaprasza 23 listopada na koncert Kuby Knapa!

Kuba Knap to jeden z najbardziej wyrazistych graczy nowego pokolenia.

Regularnie wydawane albumy spotykają się ze świetnym przyjęciem, a w wersji koncertowej dają zupełnie nową jakość na polskiej scenie. Doświadczenia zdobyte na scenach największych festiwali (Hip-Hop Kemp, Gdańsk Dźwiga Muzę), podziemnych, piwnicznych spelun czy wielkich tras koncertowych (Tour Of The Year) dały Knapowi niesamowitą sceniczną swobodę oraz zdecydowanie podrasowały jego warsztat wokalny. Widz odnosi wrażenie, że uczestniczy w starannie wyreżyserowanym show, jednak poziom spontaniczności Knapa sprawia, że nie ma dwóch takich samych koncertów. Kawałki na życzenie, freestyle pod sceną czy bisy to norma. Jedno jest pewne: jego występy to nie zwykłe koncerty, to kręcenie biby w najlepszym wydaniu!

W lutym 2017 Kuba Knap wydał album, który sam określa jako “lepa na odmuł”.
Na mięsistych, klimatycznych podkładach Bonny’ego Larmesa raper odzywa się dużo bardziej bezpośrednio, prosto z mostu i z nieco szerzej otwartymi oczami niż na poprzednich krążkach.
Na koncercie promującym „Bejłocz” możecie się więc spodziewać mocnych, hip-hopowych ciosów, wzbogaconych o hitowe sztosy z poprzednich projektów Kuby. 

23.11.17 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15

KUBA KNAP

bilety: 15 zł – do 15.09, 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl