Natalia Szroeder w piosence promującej film ‘Tarapaty’

Na oficjalnym kanale Natalii Szroeder na youtube pojawił się teledysk do utworu ‘Zaprowadź Mnie’, który promuje film ‘Tarapaty’.

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa – Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz – pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Scenariusz i reżyseria: Marta Karwowska.
W rolach głównych: Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski.
W pozostałych rolach: Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska. Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maria Maj, Krzysztof Stroiński.

‘Tarapaty’ w kinach od 15 września. Strona filmu:

’TARAPATY’

Przed premierą kinową ukaże się również książka „Tarapaty”, powstała na podstawie scenariusza, autorstwa Marty Karwowskiej i Katarzyny Rygiel.

NATALIA SZROEDER NA FACEBOOKU