Vixen zapowiada nowe wydawnictwo. 1. klip już na MaxFloRecTV

projekt – Kamil Bartosz, fot. Fryderyk Ślęzak

 

Vixen zapalił się do pracy. Na youtube’owy kanał MaxFloRec trafił dziś (31.08) nowy klip artysty. Wideo nakręcono do utworu pt. „PDP”. To 1. zwiastun kolejnego wydawnictwa rapera. Zobaczcie i posłuchajcie, jak zapowiada się „Vixt4pe”!

Fot. Fryderyk Ślęzak

 

Tuż przed ostatnim weekendem wakacji Vixen zaskakuje swoich odbiorców. Choć nie ucichły jeszcze echa promocji jego „Vixtorii”, raper prezentuje już 1. owoc pracy nad nowym krążkiem. Na MaxFloRecTV od dziś dostępna jest zapowiedź 4. mixtape’u Vixena. Zwiastunem wydawnictwa zatytułowanego „Vixt4pe” jest singiel „PDP”. Skrót ten odczytywać można jako: „Palenie do pracy”. Zresztą – sprawdźcie sami!

– Numer „PDP” dedykuję tym, którzy chcą postawić wszystko na jedną kartę i zająć się tym, co naprawdę kochają, mimo wszystko – komentuje Vixen. Za realizację teledysku do jego najnowszego utworu odpowiada Maksymilian Chałupko. Autorem bitu do „PDP” jest JRS. Scratche i cuty dorzucił DJ Bulb. Singiel dostępny jest w formie MP3 na https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-PDP/852.

Aby nie przegapić kolejnych propozycji muzycznych Vixena, polecamy śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YT, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)