OFENBACH – „Katchi Vs Nick Waterhouse”

Dorian Lo i César de Rummel, czyli jedna z największych sensacji na scenie klubowej w minionych kilkunastu miesiącach – paryski duet Ofenbach, wydał właśnie kolejnego kandydata na przebój, singla „Katchi vs Nick Waterhouse”.
Wschodzący mistrzowie deep house’u i dance popu mają już na koncie w swojej ojczyźnie diamentowego singla „Be Mine”. Teraz zaproponowali utwór, który tylko potwierdza ich status wielkich talentów muzyki klubowej. Deep house miesza się tu z elementami paru innych gatunków, tworząc porażającą mieszankę.

Zakupić albo posłuchać singla „Katchi vs Nick Waterhouse” można pod tym adresem: https://OfenbachFR.lnk.to/KatchiWW. Dodajmy, że Francuzom pomógł w powstaniu kompozycji nominowany do Grammy Leon Bridges.

Ofenbach pomimo krótkiego stażu ma całkiem nieźle ugruntowaną pozycję na klubowej scenie. Co miesiąc na Spotify słucha ich 5 mln fanów (do tej pory ich piosenki przesłuchano w skali całego świata ponad 130 mln razy). Wielu wielbicieli Dorian i César mają w Polsce. U nas piosenka „Be Mine” dotarła do trzeciego miejsca na liście singli. Paryżanie od 2014 roku działają jako zespół, tworząc klubowe piosenki, które z miejsca zdobywają serca i parkiety.

Ofenbach doczekał się też we Francji nominacji do nagrody francuskiego DJ Mag w kategorii „Najlepszy debiutant”. Francuski Spotify wybrał duet do playlisty New Talent 2017. Remikserskie zdolności Doriana i Césara zostały wykorzystane przez takich tuzów klubowego grania jak Bob Sinclar, czy James Bay.