PREMIERA: „JEDNAKOWI”, pierwszy singiel z nowej płyty LUBOMSKIEGO

„Nieszkolony głos, mało znana twarz, repertuar ambitny nie dla mas” śpiewał na festiwalu w Opolu w 1987 roku Mariusz Lubomski. Silny głos, charyzma i charakterystyczny taniec uwiódł publiczność w całej Polsce. Był to początek wyjątkowej drogi artystycznej. Ostatnia, wydana w 2008 roku płyta „Ambiwalencja” okazała się dużym sukcesem. Znalazła się na niej nowa wersja piosenki „Spacerologia”, ze znaną frazą „Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean”.

Mariusz Lubomski powraca z nowym albumem pt.„SĘK YOU”, którego premiera odbędzie się 25.03.2022 roku. Singiel „Jednakowi” to pierwszy zwiastun nowej płyty. 

Tak o piosence mówi Mariusz Lubomski: „Utwór, który wybrałem na pierwszy singiel powstał do słów Sławka Wolskiego. W momencie, gdy pracowaliśmy nad nim, świat wyglądał jeszcze inaczej, nie byliśmy przygnieceni ciężarem pandemii, a w ostatnich dniach wojny. Nie przeczuwaliśmy, że coś takiego może się wydarzyć za naszego życia, za życia naszych dzieci. Nasze oczy skierowane są teraz w jednym kierunku, otworzyliśmy serca i domy dla ludzi z innego kraju, z innej kultury. Podziały zostały zasypane. Zrozumieliśmy, że jesteśmy jednakowi, jednakowo smakują nasze łzy szczęścia i rozpaczy.”

Link do serwisów streamingowych: https://ffm.to/mariuszlubomskijednakowi?fbclid=IwAR2BTEWQltjsyH6PeoOo-JG66reaJDhQ8c13pwm61glYGdO9rFFPIl3zCTw

Link do pre-orderu: https://mystic.pl/product-pol-62368-Lubomski-Sek-You.html?query_id=2