K2 o zmarłym przyjacielu: „Dziękuję za to, że mogłem Cię poznać”. Poruszający numer w sieci

okładka płyty, projekt - Kamil Bartosz
okładka płyty, projekt – Kamil Bartosz

Playlista z nowościami na MaxFloRecTV powiększyła się o singiel „R.I.P. W.O.”. Utwór o silnie emocjonalnej treści jest osobistym wspomnieniem nieżyjącego przyjaciela artysty. Numer promuje świeżo wydaną „Autonomię”, która ukazała się w miniony piątek. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w MaxFloSklepie

− „R.I.P. W.O.” to skromny hołd dla mojego wieloletniego przyjaciela, człowieka, który nie zazdrościł i szczerze cieszył się cudzym szczęściem. Był jedną z tych osób, których nikt nigdy nam nie zastąpi − wspomina wzruszony K2. Premierowy numer znalazł się na trackliście dwupłytowej „Autonomii”, która ukazała się niespełna tydzień temu. Autorem teledysku, który trafił dziś do sieci jest Radek Bereś z grupy Ace od Art.

Za produkcję muzyczną „R.I.P. W.O.” odpowiada Joe Bravura. To niejedyny singlowy numer z „Autonomii”, do którego bit pochodzi od tego producenta. Wcześniejsza propozycja z jego muzyką zatytułowana jest „Twój fire” i podobnie jak najnowszy singiel wiązała się z bardzo osobistą historią z życia rapera. W numerze K2 opowiada bowiem o chwilach grozy przeżywanych razem z żoną podczas choroby syna, który cudem uniknął śmierci.

„Autonomia” to 2., po „Anatomii”, legalne wydawnictwo K2. Album w wersji fizycznej znaleźć można wyłącznie w MaxFloSklepie pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/K2-Autonomia-2CD-/954. Cyfrowy odsłuch dostępny jest już natomiast w większości serwisów streamingowych: https://id.ffm.to/k2autonomia.