PREMIERA: MARCELINA OGŁASZA „KONIEC WAKACJI” – PREMIERA NAJNOWSZEJ PŁYTY! / 28.09.

 

„Koniec wakacji” to czwarty, studyjny album Marceliny. Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami, charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings) i mocną gitarą Kamila Holdena Kryszaka.

Płytę na CD można kupić pod tym linkiem: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/koniec-wakacji-marce

Płytę w formie cyfrowej można nabyć pod tym likiem: http://smarturl.it/KoniecWakacji

Na płycie znalazło się 11 utworów w języku polskim i angielskim oraz dwa bonus trucki. Tak Marcelina mówi o płycie: –„Koniec wakacji” to przewrotny tytuł, który poza dosłownym znaczeniem, odnosi się do momentu w którym w końcu do Ciebie dociera, że życie jest wieczną sinusoidą i trzeba to po prostu zaakceptować, oswoić czy wręcz polubić, by dalej swobodnie egzystować, bez gonienia za ideałem, wiecznym spokojem, lepszym sobą i perfekcją w każdym calu. Wakacje się kiedyś kończą, ale jesień też jest piękna. Z przymrużeniem oka opisuję te właśnie momenty w tekstach piosenek. Muzycznie przeplata się tu brudna gitara, rockandrollowe solówki z elektroniką i klimatami francuskiej piosenki. Za produkcję odpowiada Kuba Karaś, za gitarowe brzmienia Kamil Holden Kryszak. Całość spinam ja cała na różowo.

Płytę zapowiada singiel „Tańcz” który, wraz z teledyskiem miał swoją premierę 2 sierpnia tego roku. To historia jednej wesołej emocji z apokalipsą w tle. Za realizację teledysku odpowiedzialni są Zosia Zija i Jacek Pióro. Klip znajduje się pod tym linkiem: